Brief aus Soleyar an Phi

  • Mit einer kleinen Zahnfee, die jeden außer Phi beißen würde, sollte jemand versuchen, ihr das Schreiben abzunehmen, wurde folgendes überbracht:


    Σας χαιρετώ, στ,
    Έχω μια ερώτηση για εσάς, σε μια μηχανή:
    Όπως ίσως γνωρίζετε, οι αντι-στοιχεία που δημιουργήθηκε κατά την τελευταία εκστρατεία, ένας λοιμός-βόμβα. Δεδομένου ότι δεν γνωρίζουμε τι σχέδιο της εξοστρακίζονται το επόμενο έτος και θέλω να είμαστε προετοιμασμένοι στη χειρότερη περίπτωση, ακόμη και αν δεν ξέρουμε αν θα τα χρησιμοποιήσει ποτέ, μπορώ να σας ρωτήσω: μπορείτε να στήσετε μια βόμβα όνειρο και μου είπε αργότερο στην Ostara Αποστολή σε Soleyar;
    Υποθέτω ότι αυτό το θέμα είναι καθαρά τυπικό χαρακτήρα, επειδή γνωρίζω το επίπεδο ικανότητάς σας.
    Προτού όμως η μηχανή είναι, παρακαλώ στείλτε μου ένα σχέδιο και μια λίστα με τα υλικά που χρειάζεστε και θα σας προσφέρει.
    Επίσης, θα χρειαστεί μια ανάλυση από εσάς, τι μπορεί να προκαλέσει ένα όνειρο από μόνη της για ζημίες βόμβα / οφέλους θα μπορούσε - Μπορείτε σας παρακαλώ να κάνετε μικρότερες δοκιμές σε λατομείο σας;


    Παρακαλώ να μου στείλετε την νεράιδα των δοντιών απάντηση τόσο γρήγορα πηγαίνει,


    Μπορεί να σας δεν ξεμένουν από πετρέλαιο μηχανής και ποτέ δεν θα χάσετε το αγαπημένο σας εργαλείο
    Earainne